2x pasek mocujący do tłumika tylnego Porsche 911 '65-'83 INOX
2x pasek mocujący do tłumika tylnego Porsche 911 '65-'83 INOX
Opis produktu
2x pasek mocujący do tłumika tylnego Porsche 911 '65-'83 STAL NIERDZEWNA
Numery referencyjne:
90111115704 / 901.111.157.04 / 901 111 157 04 / 90111115701 / 901.111.157.01 / 901 111 157 01 / 90111115700 / 901.111 .157.00 / 901 111 157 00 / 99951200702 / 999.512.007.02 / 999 512 007 02 / 9 0111115703 / 901.111.157.03 / 901 111 157 03 / 93011115800 / 930.111.158.00 / 930 11 1 158 00
Pasuje do:
• 911 F/G -83
PartsPlayers
Parametry
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Pervected GarageWięcej
Producentpartworks GmbHAdres:
Otto-Stadler-Str. 9cKod pocztowy: 33100Miasto: PaderbornKraj: Niemcy
Podmiot odpowiedzialnyPervected GarageAdres:
Tuwima 26Kod pocztowy: 59-400Miasto: JaworKraj: PolskaAdres email: piotr.sarzynski@partsplayers.com
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
90111115704
Numer katalogowy oryginału
PORSCHE 90111115700
PORSCHE 90111115701
PORSCHE 90111115703
PORSCHE 90115704
PORSCHE 93011115800
PORSCHE 99951200702
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt

